Sekcja Strzelecka

 

W naszej sekcji strzeleckiej odnajdą się osoby które chcą doskonalić swoje umiejętności z zakresu strzelectwa bojowego, a także  osoby chcące rozpocząć przygodę z tą techniką. Nasza kadra instruktorska posiada ogromną wiedzę i doświadczenie  praktyczne z zakresu strzelectwa bojowego,sportowego,udzielania specjalistycznej pomocy przedmedycznej w warunkach działań specjalnych.

 

Nauczymy Cię :

1.Podstawowej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w zakresie bezpiecznego  i efektywnego posługiwania się różnym rodzajami broni palnej.

2.Budowy broni palnej. 

3.Jak przyjmować prawidłowo postawy strzeleckie zarówno sportowe jak i bojowe.

4.Taktyk wojskowych oraz tych wykorzystywanych przez oddziały specjalne.

 Organizujemy cykliczne szkolenia z zakresu taktyk bojowych z wykorzystaniem środków pozoracji pola walk, atrap broni palnej.W szkoleniach dla grup zaawansowanych używamy OSTREJ AMUNICJI  !.

 

 

 

Sekcja strzelecka działa przy Klubie Sportowym PATRIA

Podobno wszystko co rodzi się z pasji daje najwspanialsze owoce. Naszą pasją jest strzelectwo i doskonalenie swoich umiejętności w posługiwaniu się bronią palną. Chcielibyśmy Was tą pasją zarażać. Założyliśmy w tym celu Strzelecki Klub Sportowy PATRIA, by każda osoba chcąca rozpocząć przygodę strzelecką mogła pod czujnym okiem instruktorów bezpiecznie rozwijać się w tym pięknym sporcie. Klub został założony przy Strzelnicy Polskiego Korpusu Drużyn Strzeleckich.

Więcej informacji znajdziesz na naszym Facebooku 

Nasz Facebook